درباره ما

✔محصولات فوراور امریکا و دیجیتال امازون در مهاباد✔

محصولات اورجینال و اصلی اروپایی همواره طرفداران خاصی دارد که برای آن ها کیفیت و برتری محصولات همواره بارز و در درجه بالاتری نسبت به محصولات رده پایین و معمولی بازار می باشد.

به دلیل موقعیت استانی که داریم میتوانیم محصولات اورجینال خارجی با بهترین کیفیت را از کشور های همجوار برای شما به ارمغان بیاوریم.

✔همچنین محصولات فوراور(تولید شده در امریکا) با بهترین کیفیت ان را در سایت برای شما عزیزان موجود کرده ایم✔

دسترسی به محصولات اورجینال اروپایی و مخصوصا محصولات شرکت آمازون با دشواری هایی همراه است. در این رابطه شرکت هایی تاسیس شده اند که محصولات آمازون رو برای شما سفارش می دهند و بعد از مدتی سفارش شما را تحویل می دهند. از مزایای این روش، تامین محصول دلخواه شما می باشد ولی معایبی هم دارد. از جمله معایب آن، تاخیر در دریافت محصول، هزینه بالای تامین با وجود پرداخت عوارض و مالیات و هزینه سنگین پستی خارج از کشور، مبلغ سنگینی را برای خریدار رقم می زند.

ما در مجموعه میری کالا بعنوان تامین کننده و وارد کننده عمده محصولات آمازون و فوراور از سراسر اروپا، بعلت واردات عمده و کلان محصولات آمازون و فوراور، این هزینه ها را تا حد بسیار بالایی کاهش داده ایم. قیمت بسیار پایینتر محصولات در سایت ما نیز خود گویای همین موضوع است.